trener jeździectwa klasy I , doktor nauk weterynaryjnych Wiktor Rozpędek

ul. Jeździecka 11, 55-095 Siedlec

tel: 609 244 299, 781 078 909

Obozy jeździeckie zima

 

 

      

Obozy jeździeckie - zima 2019

"Jazda konna bez tajemnic, od ujeżdżenia do skoków"

teraz aż 9 dni intensywnej nauki jazdy konnej oraz zgłębiania tajników jeździectwa, fotografii a także dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku

 

Galeria Zimowe obozy jeździeckie

Galeria Obozy jeździeckie gry i zabawy 

Galeria Treningi sportowe

 

     Jeżeli jesteś osobą ambitną, chcącą doskonalić swoje umiejętności jeździeckie, pogłębiać wiedzę i odbyć intensywne szkolenie ujeżdżeniowe bądź skokowe, jak również spędzić niezapomniane wakacje z końmi, przeżyć jedyną w swym rodzaju przygodę życia, to nasze obozy jeździeckie stworzą ci taką możliwość.

Na obozy jeździeckie zaprasza wielokrotny Mistrz Polski w skokach przez przeszkody, trener jeździectwa I klasy , doktor nauk weterynaryjnych Wiktor Rozpędek  w jednej osobie, zaprasza do swojego Certyfikowanego przez Polski Związek Jeździecki, Ośrodka Jeździeckiego w Siedlcu.

 

       Zdjęcie użytkownika Wiktor Rozpędek.

Obozy jeździeckie są również okazją na zdobycie Odznak Jeździeckich

zainteresowanych podczas pobytu trener przygotowuje do egzaminu na Brązową i Srebrną Odznakę Jeździecką, który planowany jest na zakończenie II tygodnia ferii zimowych.

 

Informacje ogólne 

 

obozy jeździeckie lokalizacja - Stadnina Koni Victor w Siedlcu położona jest w malowniczym miejscu, 8 km od Wrocławia, przy 800 hektarowym lesie u podnóża Wzgórz Trzebnickich. Stadnina jest nowym obiektem, dysponującym placami treningowymi o powierzchni 5000 m2 każdy, krytą ujeżdżalnią o wymiarach 30x70 m, przestronną i wygodną stajnią dla 36 koni, oraz licznymi padokami.

 

 

 

 

 

 

 

Konie - dysponujemy spokojnymi, bardzo dobrze ujeżdżonymi końmi, które regularnie uczestniczą w zawodach jeździeckich i egzaminach na Odznaki Jeździeckie, przygotowanymi specjalnie do nauki jazdy konnej, w tym skoków przez przeszkody.

 

Trener - obozy jeździeckie prowadzone są pod okiem trenera jeździectwa I klasy  z licencją Polskiego Związku Jeździeckiego, doktora  nauk weterynaryjnych Wiktora Rozpędka, wielokrotnego Mistrza Polski w skokach przez przeszkody oraz podległych mu instruktorów rekreacji.

 

Treningi -  6 osobowe grupy treningowe

 

Wiek uczestników - od 8 lat.

 

Nocleg - na terenie stadniny, pokoje z łóżkami piętrowymi, ogrzewanie podłogowe. W każdym pokoju ubikacja , umywalka i łazienka z natryskami.

 

Wyżywienie – Wyżywienie - smaczne domowe jedzenie, trzy posiłki dziennie oraz deser. Pierwszy posiłek rozpoczyna kolacja w dniu przyjazdu , ostatnim jest śniadanie w dniu wyjazdu.

 

Uwaga! Uwaga! Uwaga!

Ze względu na bardzo dużą aktywność fizyczną uczestników obozu, posiłki przygotowywane są w/g diety zbilansowanej przewidzianej dla dzieci i młodzieży intensywnie uprawiającej sport. Dieta jest zgodna z normami żywieniowymi i zaleceniami Instytut Żywności i Żywienia  – ( instytut naukowo-badawczy zajmujący się wpływem żywności na zdrowie człowieka oraz wyznaczaniem polskich norm i zaleceń żywieniowych ).

Kuchania nie przygotowuje i nie serwuje posiłków wegetariańskich, wegańskich itp.

 

Ubezpieczenie i wymagane dokumenty :

zalecany sprzęt obozowicza - śpiwór z poduszką, spodnie do jazdy konnej, buty do jazdy konnej, kask, ciepłe  okrycie, legitymacja szkolna, strój kąpielowy.

 

Program obozu jeździeckiego :

Istnieje możliwość przyjechania z własnym koniem w cenie  500zł za 2 tygodnie pobytu (konieczne świadectwo weterynaryjne z aktualnymi szczepieniami).

Osobom, którym szczególnie zależy na podniesieniu własnych umiejętności jeździeckich (skoki, ujeżdżenie) oraz przystąpienie do egzaminu na Brązową Odznakę Jeździecką (egzamin w naszym Ośrodku na koniach, na których  uczestnik obozu jeździł podczas pobytu) proponujemy uczestnictwo w dwóch turnusach.

 

 

Terminy turnusów obozów jeździeckich w Stadnine Koni Victor

w Siedlcu w okresie zimy 2019r

 

 

Data rozpoczęcia

Data zakończenia

Ilość dni

Cena

   25.01.2019  02.02.2019  9  1950zł
   02.02.2019 10.02.2019
 9  1950zł

Niezadowolenie ze złej jakości trwa znacznie dłużej niż radość z niskiej ceny

 

Rozpoczęcie i zakończenie obozu

Cena obejmuje – zakwaterowanie, wyżywienie, jazdy konne, zajęcia teoretyczne, opiekę wychowawczo-trenerską

Rezerwacja - po ustaleniu terminu pobytu należy dokonać wpłaty 500 zł tytułem zaliczki na adres:

Stadnina Koni Victor ul. Jeździecka 11 tytułem : pobyt w Stadninie Koni Victor w Siedlcu, imię i nazwisko osoby jak również (koniecznie) termin pobytu.

Pozostałą część należności uczestnik wpłaca osobiście najpóźniej  w dniu przyjazdu. 


 

 

PKOBP Oddział 1 we Wrocławiu ul. Wita Stwosza 33/35

50-901 Wrocław

40102052260000610201577014

do przelewów zagranicznych

PKOBP Oddział 1 we Wrocławiu ul. Wita Stwosza 33/35

50-901 Wrocław  

Poland
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Iban pkobp

PL40102052260000610201577014


Rezygnacja z uczestnictwa - w przypadku rezygnacji z uczestnictwa bez względu na przyczynę, zaliczka nie podlega zwrotowi. Przy rezygnacji uczestnik ma prawo odstąpić miejsce innej osobie w podobnym wieku i o podobnych umiejętnościach jeździeckich. Obowiązek spłacenia pozostałej kwoty kursu przechodzi na przyjmującego miejsce na obozie.

Przerwany pobyt: W przypadku przerwania pobytu przez uczestnika z powodu choroby lub innych ważnie uzasadnionych przyczyn, za które nie odpowiada organizator, zwrot kosztów wynosi 25 % reszty nie wykorzystanych dni. W przypadku przerwania pobytu spowodowanego nieodpowiednim zachowaniem lub brakiem dyscypliny, łamaniem obowiązujących regulaminów (po dwóch upomnieniach) uczestnikowi nie przysługuje zwrot kosztów.

 

Proponowany całodobowy program pobytu w Stadninie Koni w Siedlcu

 

Pobyty całodniowe dzieci i młodzieży w Stadninie Koni w Siedlcu, bez względu na długość pobytu (turnusu) przebiegają według następującego dziennego rozkładu:

Program dnia obozu jeździeckiego

7.00 - pobudka

7.15 - karmienie koni dla chętnych (dawanie owsa, siana, słomy), porządkowanie stajni

8.45 - śniadanie

9.30 - przygotowywanie koni do jazdy

10.00 -13.00 - jazda konna 2 tury po 1,5h (teoria i praktyka na placu treningowym lub hali)

13.00 - 13.30 oporządzenie koni po jeździe

10.00 – 13.00 gry i zabawy z wychowawcą (opiekunem)

13.35 - karmienie koni

14.15 - obiad

15.00 - 17.00 jazda konna popołudniowa 2 tury po 1h (teoria i praktyka na placu treningowym lub hali)

17.00 - 18.00 oporządzenie koni

18.00 - kolacja

19.00 - karmienie wieczorne koni, ocena pielęgnacji koni

20.00 do 21.30  kąpiel wieczorna w/g ustalonego harmonogramu ( kolejnsci) 

22.00 cisza nocna

 

 

 


Giełda Koni

Copyright 2008 (C) Autor: kwadratco(a)gmail.com