trener jeździectwa klasy I , dr n. wet. Wiktor Rozpędek

ul. Jeździecka 11, 55-095 Siedlec

tel 609 244 299, 781 078 909 stadninavictor@gmail.com

Wyniki - Zawody 2.12.2012 w ujeżdżeniu i skokach - listy startowe
data dodania: 2012-12-11 22:57:11

 

 

Dnia 2.12.2012 w naszym ośrodku jeździeckim rozegrane zostały zawody wewnątrz klubowe, w ujeżdżeniu i skokach. Frekwencja w każdym z konkursów dopisała. Młodzież rywalizowała na poziome trudności Egzaminu na Odznaki Jeździeckie i Zawodów Okręgowych w skokach i ujeżdżeniu.

W konkursie nr 1 pierwsze miejsce zajął Jan Limburski na Casasimie, 2 dla Marceliny Hodery na Pianoli, 3 dla Martyny Wawrzyniak na Romanii, 4 dla Małgorzaty Kaminiarz na Korze i 5 dla Melanii Dzido na Romanii.

W konkursie nr 2 zwycięzcą została Karolina Idzikowska na Cyprze, 2 dla Marceliny Hodery na Pianoli, 3 dla Justyny Gąsior na Pianoli, 4 dla Anny Haracz na Casasimie

W konkursie nr 3 zwycięzcą został Mikołaj Kownacki na Glorii, 2 dla Karoliny Sekundy na Casasimie, 3 dla Marty Koszczyc na Romanii i 4 dla Karoliny Idzikowskiej na Genezie

W konkursie nr 3 zwycięzcami zostali Jan Limburski na Eurydyce, dwukrotnie Małgorzata Kaminiarz na Korze, Karolina Sekunda na Pianoli, Agnieszka Dziewirz na Eurydyce, Martyna Wawrzyniak na Pianoli, Marta Koszczyc na Korze i Karol Zakrzewski na Casasimie.

W konkursie nr 3 zwycięzcą została nasza Pani Ania Tańska, 2 dla Mikołaja Kownackiego a 3 dla Karoliy Idzikowskiej

Wszystkim zawodnikom gratulujemy pięknej rywalizacji, zwycięzcom dobrego stylu jazdy i skuteczności, dziękujemy ponadto sponsorowi firmie Wago za ufundowanie pięknych nagród dla zwycięzców poszczególnych konkursów.

 

Lista uczestników zawodów 2.12.2012 SK Siedlec
konkurs nr 1 - ujeżdżenie na -BO
godz. rozpoczęcia 9.00



1. Weronika Kaczmarek x
2. Małgosia Kaminiarz x
3. Weronika Kaczmarek x
4. Małgosia Kaminiarz x
5. Kasia Maliszewska x
6. Hanna Sicińska x
7. Klaudia Kaczmarczyk x
8. Hanna Sicińska x
9. Jan Limburski x
10. Martyna Wawrzyniak x
11. Marcelina Hodera x
12. Agata Żabska x
13. Marcelina Hodera x
14. Agata Żabska x
15. Milena Debrowner x
16. Karol Zakrzewski x
17. Milena Debrowner x
18. Karol Zakrzewski x
19. Mala Dzido x
20. Zuzia Depta x
21. Basia Kasperowicz x
22. Karolina Kowal x
23. Zuzia Depta x
24. Basia Kasperowicz x
25. Anna Nadolna x
26. Anna Magierska x
27. Julia Gwoździewicz x
28. Anna Magierska x
29. Anna Nadolna x
30. Julia Gwoździewicz x

konkurs nr 2 - ujeżdżenie L4
godz. 11.45


1. Justyna Gąsior x
2. Karolina Sekunda x
3. Jan Limburski x
4. Agnieszka Dziewirz x
5. Aleksandra Durska x
6. Marta Koszczyc x
7. Anna Haracz x
8. Aleksandra Durska x
9. Justyna Gąsior x
10. Karolina Idzikowska x
11. Marcelina Hodera x
12. Anna Haracz x
13. Ania Tańska x
14. Agnieszka Dziewirz x
15. Martyna Wawrzyniak x


konkurs nr 3 - ujeżdżenie SO
godz. 13.00


1. Mikołaj Kownacki x
2. Aleksandra Durska x
3. Marta Koszczyc x
4. Karolina Idzikowska x
5. Karolina Sekunda x
6. Aleksandra Durska x
7. Mikołaj Kownacki x

konkurs nr 4 - skoki na -BO
godz.15.00


1. Jan Limburski x
2. Justyna Gąsior x
3. Jan Limburski x
4. Justyna Gąsior x
5. Małgosia Kaminiarz x
6. Karolina Sekunda x
7. Małgosia Kaminiarz x
8. Karolina Sekunda x
9. Anna Nadolna x
10. Agnieszka Dziewiarz x
11. Karolina Sekunda x
12. Agnieszka Dziewiarz x
13. Martyna Wawrzyniak x
14. Marta Koszczyc x
15. Martyna Wawrzyniak x
16. Karol Zakrzewski x
17. Marta Koszczyc x
18. Karol Zakrzewski x


konkurs nr 5 - skoki na -SO
godz. 16.00


1. Idzikowska Karolina x
2. Anna Tańska x
3. Mikołaj Kownacki x
4. Idzikowska Karolina x
5. Anna Tańska x
6. Mikołaj Kownacki x

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze:

brak

Dodaj komentarz
Zasady publikowania komentarzy
Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy i z poszanowaniem innych osób.
Komentarz zostanie dodany dopiero po potwierdzeniu go przez moderatora.
Treść:
poczekaj na obrazek
Kod z obrazka:
Autor:
Copyright 2008 (C) Autor: kwadratco(a)gmail.com